Суспільство

Малі міста і селища Кіровоградщини отримають більше 59 мільйонів гривень з бюджету

 Автор: Ірина Маслюкова. 1354

 

Благовіщенське, Вільшанка, Гайворон, Новоархангельськ, Новомиргород, Онуфріївка, Новогородка, Олександрівка, Петрове та Устинівка отримають додаткові кошти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

 

hroshi

Як повідомляє Кіровоградське РВ АМУ, готуючись до XV Українського муніципального форуму, АМУ провела опитування громад-членів і направила Уряду пропозиції щодо вирішення проблем місцевого самоврядування, зокрема, і малих міст та селищ. У відповідь Прем’єр-міністр України під час виступу на Дні Діалогу з владою та після на нараді з головами малих міст висловлював позицію про необхідність підтримки малих міст та селищ.

Уточнюється, що 4 липня АМУ зверталася до Уряду та нагадала про проханням розглянути питання щодо виділення 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ. В результаті рішення було ухвалено. Позицію Асоціації міст України під час засідання Кабінету Міністрів України представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.

59 мільйонів 128 тисяч 319 гривень - такою є точна сума, що надійде територіям Кіровоградщини. Найбільше - 11 мільйонів 714,214 гривень має отримати Гайворонська міська рада Найменше - 2 мільйони 768,713 гривень отримає бюджет селища Устинівка. Обсяг субвенції вираховувався відповідно до кількості населення території.

 

Поширюйте

Коментуйте