Суспільство

На Кіровоградщині виплатили педпрацівникам 84% відпускних і оздоровчих

 Автор: Валерія Жовтун. 1535

Загальна сума виплат педпрацівникам з місцевих бюджетів області склала понад 350 мільйонів гривень.

hroshi

Про це сьогодні під час апаратної наради в облдержадміністрації розповів директор департаменту фінансів Кіровоградської ОДА Сергій Шеремет.

Станом на 1 липня забезпечено з місцевих бюджетів області виплату відпускних та матеріальної допомоги на оздоровлення для педагогічних працівників. Загальна сума виплат - 356 млн грн і це 84% від загальної суми на літній період.

- У червні була напруга у виплаті таких коштів, що спонукала нас до звернення у відповідні міністерства для наближення відповідних субвенцій. Таке напруження існувало і в цілому існує в двох містах обласного підпорядкування - Олександрія і Кропивницький, - каже Сергій Шеремет.

За його словами, напружену ситуацію із забезпечення в місцевих бюджетах до кінця року з освітньою та медичною субвенцією на виплату зарплат фіксують в містах: Кропивницький, Олександрія, Світловодськ та Бобринецький, Добровеличківський, Долинський, Маловисківський, Онуфріївський райони.

- Зазначена проблема може бути вирішена за рахунок власних ресурсів місцевих бюджетів. Зокрема, спрямування коштів на забезпечення виплати заробітної плати може бути від перевиконання планових доходів, від перерозподілу вільного залишку коштів, перегляду затверджених видатків у бюджеті з метою їх перерозподілу і спрямування з не першочергових до першочергових видатків, а також залучення на районний рівень трансферів з інших бюджетів району, - радить Сергій Шеремет.

Нагадаємо, до 15 липня планували розрахуватися з відпускними та оздоровчими для вчителів Кропивницького. На що потрібні були п’ять млн грн.

 

Поширюйте

Коментуйте