Суспільство

Курсанти розпочали сезон навчальних польотів у Малій Висці (ФОТО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 3552

Курсанти-пілоти Льотної академії НАУ розпочали сезон навчальних польотів.

ak3

Як повідомляють на сайті академії, у липні навчальні польоти набувають своєї найбільшої інтенсивності. Проведені всі технічні та організаційні роботи по підготовці майданчиків, техніки, інфраструктури та забезпеченню палива і погодні умови сприятливі для польотів на невеликих навчальних літаках.
Один з майданчиків, де відбувається практична льотна підготовка курсантів – польовий аеродром у Малій Висці.

ak

-Керівництво академії докладає зусиль до покращення побутових умов учасників підготовки. Обладнання робочих місць та житлових приміщень кондиціонерами, кухні – новими холодильниками та плитами, душових кімнат – бойлерами значно додає комфорту перебування на польовому аеродромі. Також учасники робочої групи значну увагу приділили контролю за забезпеченням авіаційної безпеки,- йдеться в повідомлені.

Уточнюється, що головним досягненням цього року є розширення можливостей практичної підготовки завдяки залученню більшої кількості навчальних повітряних суден.

До цьогорічної підготовки курсантів академії залучено такі повітряні судна: багатодвигунний літак Веechcraft, навчальні літаки типу: К-10; НАРП-1, Cessna 172 та ХіАТ-650.

ak2

 

Поширюйте

Коментуйте