Суспільство

ДФРР профінансує 10 проектів будівництва та реконструкції шкіл і дитсадків області

 Автор: Ірина Маслюкова. 3764

У 2019 році з Держфонду регіонального розвитку профінансують 10 проектів будівництва та реконструкції шкіл і дитсадків у Кіровогрдській області.

non

Про це повідомляють на сайті ОДА з посиланням на заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Майже 280 проектів з будівництва, реконструкції та капремонту шкіл і дитсадків вже схвалено до реалізації цього року за рахунок Держфонду регіонального розвитку. У рамках їх реалізації також передбачається впровадження Нового освітнього простору – це створення мотивуючого та креативного дизайну ззовні та всередині, проведення енергомодернізації – утеплення фасаду, заміна вікон, закупівля необхідного сучасного обладнання або меблів, створення всіх необхідних умов безбар’єрного доступу та інклюзивної освіти. Все це потрібно робити, щоб наші діти хотіли навчатися. Це головна мета НОП!» – зазначив він.

В цілому вже схвалено фінансування з ДФРР на реалізацію 707 проектів регіонального розвитку у всіх областях України. Це будівництво і реконструкція шкіл, дитячих садків, закладів охорони здоров’я, культури, спорту та інші важливі регіональні проекти.

Фото зі сторінки "Новий Освітній Простір"Новий Освітній Простір"

Поширюйте

Коментуйте