Суспільство

Олександрійська школа отримала європейську відзнаку

 Автор: Ірина Маслюкова. 2507

В Олександрії навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа» отримав європейську відзнаку «eTwinning school».

 

66835414 770960516658960 4939335067550875648 n

Як повідомляють на сайті міськради, серед 192 тисяч європейських шкіл, які беруть участь у програмі «eTwinning», таку нагороду вибороли лише 36 закладів із України.

Ітвіннінг школи – це приклад сучасної демократичної європейської моделі навчальних закладів.
ЗНЗ №9 є частиною спільноти провідних європейських шкіл на платформі «eTwinning» ще з 2013 року.

Керівником програми вчитель іспанської мови Олена Балуба. За результатами роботи чотири проекти закладу отримали європейську відзнаку, а робота “Los misterios del bosque” («Таємниці лісу») увійшла у п’ятірку найкращих проектів року.

Довідково: eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована з метою розвитку співпраці європейських шкіл.

Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

Локальну підтримку проекту в Україні надає Partner Support Agency (Партнерське агентство підтримки)
Нагорода «eTwinning school» засвідчує, що заклад визнається лідером у застосуванні інноваційних практик навчання учнів та розвитку навичок цифрової грамотності, а педагоги стають активними учасниками нових програм професійного розвитку від міжнародних партнерів.

 

Поширюйте

Коментуйте