Суспільство

Кіровоградщина: розроблять соціально-екологічну програму в рамках реорганізації уранових шахт

. 1746

 

Розроблять програму, яка стосуватиметься соціальної і екологічної складової в рамках реорганізації в Кіровоградській області Інгульської, Смолінської шахт ДП "Схід ГЗК".

IMG 5528

Про це розповіла т. в. о. голови Кіровоградської облдержадміністрації Світлана Лобанова за підсумками спільної наради 15 липня керівництва шахти, ДП "СхідГЗК", ДК "Ядерне паливо" з першим віцепрем’єр-міністром – міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим, заступницею міністра енергетики та вугільної промисловості України Юлією Підкоморною.

- Торкнулися ми складової соціальної і екологічної, тому що на шахтах, де відбуваються реорганізації, нас, як обласну владу, цікавить це питання: як буде відбуватися заліснення територій, яку люди матимуть соціальну захищеність. Тому було прийняте рішення про розробку відповідної програми, яка буде стосуватися соціальної і екологічної складової, окрім, виробничої діяльності, - каже т. в. о. голови Кіровоградської облдержадміністрації Світлана Лобанова.

Нагадаємо, під час наради мовилося і про розбудову Новокостянтинівської шахти, зокрема, про державний інвестиційний проєкт на 2,9 млрд зі створенням також нових робочих місць.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама