Суспільство

380 тисяч і посада: екс-заступник Райковича виграв суд першої інстанції

. 2653

Кіровоградський окружний адміністративний суд скасував рішення про звільнення заступника міського голови Кропивницького Олександра Грабенка. Міськрада може оскаржити рішення.

 

metall1

Рішення від 15 липня опубліковане у Єдиному реєстрі судових рішень.

Суд визнав протиправним та скасував рішення міської ради міста Кропивницького №1930 від 06 листопада 2018 року про звільнення Грабенка.

Тоді Грабенка звільнили із посади нібито через махінації з питаннями оренди землі і повідомили, що звернулись щодо його дій до правоохоронців.

Також суд призначив за рахунок коштів міського бюджету сплатити середній заробіток за час вимушеного прогулу з 07 листопада 2018 року по 15 липня 2019 у розмірі 380 тисяч гривень.

Рішення може бути оскаржене.

Юридичне управління міськради на питання "Гречки" щодо подальших дій пообіцяло прокоментувати ситуацію згодом.

Нагадаємо, ситуація із поновлення на посаді вже була у міськраді Кропивницького.
Так за керівництва містом Олександра Пузакова звільнили із посади першого заступника міського голови Анатолія Поворозника. Він судився 7 років, а в 2013 був поновлений на посаді рішенням Вищого адміністративного суду. На той час міський голова не захотів добровільно його виконувати. Виконавча служба змушена була відкрити провадження. Міський голова був оштрафований. За невиконання законного рішення суду Перевозник вже збагатився на 200 000 гривень.

Тоді депутати внесли поправки до структури міськради і просто ліквідували посаду першого заступника.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама