Суспільство

На Кіровоградщині можуть реалізувати пілотний проєкт реабілітаційних центрів ветеранів

. 1355

В Кіровоградській області обговорили можливість створення 22 медико-психологічних реабілітаційних центрів для ветеранів бойових дій.

 

67645808 679394869153646 6073347622154797056 n

Про це сьогодні розповіла міністерка у справах ветеранів Ірина Фріз під час зустрічі в актовій залі бібліотеки імені Чижевського у Кропивницькому з представниками громадських організацій учасників АТО/ООС, членами сімей загиблих військовослужбовців з питань соціального захисту учасників бойових дій та членів їхніх родин.

IMG 5688

Зокрема присутні волонтери цікавилися комплексною системою надання психо-соціальної адаптації для ветеранів та їх сімей.

Так міністерка відзначила, що після відвідин шпиталю у Кропивницькому обговорили створення пілотного проєкту реабілітації ветеранів в області.

IMG 5691

- Після зустрічі з головним лікарем вашого шпиталю, а також Сергієм Петровичем (перший заступник голови ОДА, - ред.), дійшли висновку про можливість запуску пілотного проєкту на базі Кіровоградської області щодо розбудови в кожному райцентрі, в тому числі і місті, центрів з надання медико-психологічної реабілітації, - розповіла Ірина Фріз. - Це будуть 22 окремі центри, які фінансуватимуться з держбюджету. Ми закладемо гроші як на пілотний проєкт на наступний рік. Адже у цьому році міністерство ветеранів наразі немає власного фінансування.

Також пані Фріз розповіла, що в міністерстві опрацьована концепція створення ветеранських просторів за підтримки британських та канадських партнерів. Наразі це буде чотири простори по країні. Так, за словами Ірини Фріз, за підтримки місцевої влади такі центри могли б залучати міжнародну підтримку вже з 2021 року, тобто такий простір у перспективі може бути і в Кіровоградській області.

Відзначимо, що міністерка наразі в Кропивницькому не з робочим візитом, а у відпустці.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама