Суспільство

Вчителі й школярі зможуть на уроках переглядати українські фільми

. 1262

 

Українські фільми та тизери до них розміщуватимуть на Національній освітній електронній платформі для безкоштовного використання під час освітнього процесу.

 

Про це повідомляє МОН.

17 липня було підписано меморандум між Міністерством освіти і науки, Міністерством культури та Асоціацією «Українська кіно-асоціація».

– Ми досягли домовленостей з Міністерством культури про те, що Мінкульт забезпечуватиме передачу Міністерству освіти і науки фільмокопій український стрічок, майнові права інтелектуальної власності яких належать державі, – каже міністерка освіти Лілія Гриневич.

На думку пані Гриневич, такі матеріали мотивуватимуть дітей, дадуть їм можливість навчатись в цікавий спосіб і ознайомлюватися з сучасним культурним продуктом.

– Базуватиметься все на Національній освітній електронній платформі. Там буде створено окремий інформаційний медіаресурс, ми його будемо називати «Медіатека». І ось в цій медіатеці будуть анонси – тизери українських фільмів, які стимулюватимуть дітей очікувати цей фільм і потім його подивитися, – каже міністерка. – І, найголовніше, що вчителі зможуть використовувати готові фільми в освітньому процесі. Це може особливо допомогти для вивчення літератури та історії. До речі, це стосується як художніх фільмів, так і документальних. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама