Суспільство

Близько шести тисяч жителів Кіровоградщини змінили місце голосування

. 2002

 

Станом на 16 липня 5 943 виборців з Кіровоградської області скористалися правом тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси, обравши виборчі дільниці не за місцем реєстрації.

korobka2

З них 2302 особи – це мешканці Кіровоградської області, які змінили місце голосування на іншу дільницю в межах свого регіону. Про це спостерігачам ОПОРИ повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Кіровоградської ОДА Костянтин Яцук.

«Наразі я можу сказати, що судових позовів до нас немає. Активність виборців порівняно з президентськими виборами була меншою. Більша була активність Нацполіції і представників державної служби надзвичайних ситуацій, які чергують на дільницях», – зазначив Костянтин Яцук.

В обласному центрі 1 000 осіб змінили місце реєстрації. Відповідно, 401 особа у відділі ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Подільського району та 599 у відділі ведення державного реєстру виборців виконавчого комітету Фортечного району. Про це повідомили головні спеціалісти відділів ведення Державного реєстру.

«Змінити місце голосування можна було до 15 липня, а подати заяву до суду – до 18 липня включно. Перевірити внесення в список виборців можна в «Особистому кабінеті виборця» на сайті ДРВ», – зазначила координаторка спостереження ОПОРИ за виборами Зоя Лебідь.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама