Суспільство

Через сморід позапланово перевіряють підприємства в Кропивницькому районі

. 2829

У зв’язку із скаргами кропивничан на неприємний запах фахівці Держпродспоживслужби в Кіровоградській області наразі позапланово перевіряють підприємства на території Кропивницького району.

 67377705 2284646568455325 7641202859211489280 n

На полях Кропивницького району знайдено "джерело" смороду 

Як повідомили “Гречці” у Держпродспоживслужбі, перші звернення про неприємний запах на вулиці Жадова з’явилися ввечері 18 липня. Отримавши звернення, Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області звернулося до міської ради міста Кропивницького з питанням створення комісії для з’ясування причин виникнення неприємного запаху.

Вранці 19 липня робоча група у складі представників Державної екологічної інспекції, Держпродспоживслужби, обласного лабораторного центру та Національної поліції виїхала на обстеження території. Водночас окремою групою для здійснення перевірки виїхали фахівці Кіровоградського районного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, оскільки причиною виникнення запаху, що розповсюджувався в місті, могла бути діяльність одного з підприємств, що функціонують у Кропивницькому районі.

- Для встановлення причин виникнення неприємного запаху фахівці Держпродспоживслужби області наразі проводять позапланові перевірки підприємств на території Кропивницького району, які могли спричинити цю ситуацію, - зазначають у пресслужбі.

Нагадаємо, сьогодні вранці керівник Спецінспекції Андрій Максюта відправився обстежити околиці Кропивницького і виявив перегній на полях. Попередньо однією із версій неприємного запаху був нібито курячий послід із птахофабрики у селі Вільному Кропивницького району. Натомість обласний лабораторний центр має дослідити чи є порушення у забрудненому від фекалій повітрі.

 Фото Андрія Максюти

Поширюйте

Коментуйте


Реклама