Суспільство

Прокуратура готує касацію на рішення про дострокове зняття судимості з Лозінського

. 1824

 

Прокуратура Києва готує касаційну скаргу на рішення про дострокове зняття судимості з екс-нардепа Віктора Лозінського, який був засуджений за причетність до вбивства жителя Кіровоградської області Валерія Олійника.

 

17807162 1417768071619382 751974969 n

Про це у коментарі УНН повідомила прессекретар столичної прокуратури Надія Максимець.

“26 червня Київський апеляційний суд відмовив нам у задоволенні скарги на рішення суду першої інстанції про дострокове зняття судимості з колишнього народного депутата.
На думку суду апеляційної інстанції, сторона захисту подала всі підтверджуючі документи для зняття з нього судимості. Проте, столична прокуратура з такою позицією не згодна.

Наразі готуємось оскаржувати це рішення в касаційному порядку”, — повідомила Максимець.

Нагадаємо, у травні 2019 року Дніпровський районний суд міста Києва достроково зняв судимість з колишнього депутата Верховної Ради Віктора Лозінського.

Прокуратура оскаржила рішення суду першої інстанції в апеляційному суді.

Довідка. У червні 2009 року нардеп Віктор Лозінський вбив жителя Голованівського району Валерія Олійника за те, що чоловік зайшов у його угіддя. У квітні 2011 року Дніпровський суд Києва засудив Лозінського до 15 років в'язниці. Проте пізніше вирок пом'якшили - до 10 років. 1 березня 2013 року Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ змінив вирок екс-нардепу Лозінському і перекваліфікував дії Лозінського з вбивства з хуліганських мотивів на хуліганство, умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження та умисне тяжке тілесне ушкодження, яке спричинило смерть потерпілого.
У лютому 2016 року Бориспільський районний суд Київської області вирішив достроково звільнити Лозінського. У квітні 2016 року Апеляційний суд Київської області залишив без змін рішення Бориспільського міськрайонного суду про дострокове звільнення Лозінського

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама