Суспільство

На фермі у Добровеличківці виявили спалах чуми свиней

. 3506

Спалах африканської чуми свиней виявили на селянсько-фермерському господарстві «Центр», що у смт Добровеличківка.

 

590811 1502117046 610x344 3 0

Відповідно до звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Черкаської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 20 липня, географічне положення місця, де був підтверджений спалах на АЧС - селянське-фермерське господарство «Центр», смт Добровеличківка, повідомляють на сайті Добровеличківської РДА.

Довідково: Африканська чума свиней – небезпечне вірусне захворювання, яке вражає свиней. Клінічні ознаки – лихоманка, синюшність, крововиливи. Люди не хворіють на АЧС.

Як запобігти занесенню вірусу АЧС:
Утримувати свиней в закритих приміщеннях, не допускаючи їх вигулу та контакту з іншими тваринами.

Обслуговувати тварин лише у змінному спецодязі, використовуючи окремі засоби догляду та інвентар. Не дозволяти відвідування господарства та тваринницьких приміщень стороннім особам. Не купувати тварин у невстановлених для цього місцях та без супровідних ветеринарних документів. Не забивати хворих свиней та не переробляти туші захворілих тварин. Не згодовувати свиням харчові відходи, що містять свинину чи продукти забою без проварювання. При виявленні трупу дикого кабана або свійської свині негайно сповістити ветеринарну службу

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама