Суспільство

У Знам’янці затвердили положення про співфінансування ремонтів у сфері ЖКГ

. 1884

Положення про співфінансування виконання робіт з капітального ремонту житлового фонду та ремонту прибудинкової території ОСББ та житлово-будівельних кооперативів ухвалили на сесії міської ради.

44

Як повідомляють на сайті «Komora.info», після виділення коштів з міського бюджету на співфінансування робіт з капітального ремонту багатоквартирного будинку / ремонту прибудинкової території, управлінням містобудування, архітектури та ЖКГ Знам’янської міськради укладається трьохсторонній договір підряду на виконання робіт («виконавець» та «ОСББ/ЖБК», відповідно до частки фінансування, визначеної у розмірі 90 % від вартості робіт, але не більше 200,00 тис. грн)

Для ОСББ, які потребують капітального ремонту ліфтового обладнання (згідно експертизи технічного стану ліфтів), сума частки фінансування з міського бюджету становить не менше 95%, але не більше 500,00 тис.грн.

Періодичність залучення бюджетних коштів у капітальний ремонт одного житлового будинку/ремонту прибудинкової території ОСББ/ЖБК становить не більше 1 разу на 5 років та капітальний ремонт одного ліфта житлового будинку ОСББ/ЖБК не більше 1 разу на 4 роки.

У разі виникнення ситуацій, які можуть вплинути на безпечну експлуатацію будинку та ліфтового господарства, ОСББ/ЖБК можуть отримати співфінансування з міського бюджету без дотримання 5-ти річного терміну та 4-х річного термінів, при умові забезпечення належного утримання будинку ОСББ/ЖБК за рахунок власних коштів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама