Суспільство

Кіровоградщина: обмежили або анулювали доступ до державних реєстрів 17 реєстраторам

. 2172

 

В області фіксували випадки неналежного виконання окремими державними реєстраторами своїх обов’язків.

 

1907190101

Про це повідомляє Кіровоградська облдержадміністрація з посиланням на тт. в. о. голови ОДА Світлану Лобанову.

- На жаль, в області мають місце ситуації, які свідчать про те, що державні реєстратори працюють не зовсім в правовому полі, - зауважила Світлана Лобанова під час спільної наради із головним управлінням Національної поліції в області з державними реєстраторами.

Тематика наради стосувалась дотримання прав бізнесу і громадян на власність.

За словами Світлани Лобанової, держава робить все для того, щоб наблизити адміністративні послуги до їх отримувачів, зменшити витрати часу та усунути корупційні ризики. Вона підкреслила, що облдержадміністрацією на системній основі спільно із головним управлінням юстиції в області реєстраторам надається максимальна методична та консультативна допомога.

Однак, випадки неналежного виконання окремими державними реєстраторами своїх обов’язків фіксуються. Наразі Мінюстом тимчасово обмежено або анульовано доступ до державних реєстрів 17 реєстраторам з Кіровоградської області.

Як повідомив начальник Головного управління Національної поліції в області Роман Козьяков, протягом останніх двох років слідчими підрозділами управління НП в області порушено 14 кримінальних проваджень за фактом рейдерства у аграрному секторі. Один з останніх випадків незаконного заволодіння майна мав місце у липні в Онуфріївському районі. Тоді правоохоронці в кабінеті державного реєстратора затримали кількох осіб при спробі передачі хабара за зміну складу засновників та директора підприємства з метою його подальшого захоплення.

- Для запобігання будь-яким злочинним проявам в аграрному секторі, як і минулого року, керівництвом управління прийнято рішення організувати проведення оперативно-профілактичної операції "Урожай", - каже Роман Козьяков.

До складу опергрупи входять не лише правоохоронці, а й представники агробізнесу. Для обміну інформацією створена відповідна група у месенжері Vibеr, до якої закликали долучитись й державних реєстраторів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама