Суспільство

Двоє кандидатів у нардепи готові балотуватися на дострокові місцеві вибори у Кропивницькому

. 4176

Двоє кандидатів по 99 округу готові балотуватися на посаду міського голови Кропивницького у разі проведення позачергових виборів до місцевих рад у 2019 році.

вуз2

Про це стало відомо в рамках інформаційного марафону в день виборів у Пресклубі реформ.

Олександр Цертій та Тігран Хачатрян готові балотуватися на дострокові місцеві вибори у Кропивницькому.

- Готуватимемось до виборів міського голови,- каже кандидат у нардепи по 99-му округу Тігран Хачатрян і на питання чи балотуватиметься на посаду міського голові відпові.- Чому б ні. Вважаю, варто спробувати.

Кандидат у народні депутати по 99-му округу від «Батьківщини» Олександр Цертій теж повідомив про готовність балотуватися.

-Всі налаштовані на місцеву кампанію. Однозначно вважаю, що буду приймати участь, але потрібна підтримка команди,- відзначив Олександр Цертій.

Крім того, кандидат у народні депутати по 99-му округу Володимир Зайченко відзначив, що готуватимуть проєкти для розвитку на місцеві вибори.

-Отримав досвід як далі продовжувати політичну боротьбу. Будемо йти командою на місцеві вибори,- відзначив Зайченко.

Чинний нардеп та кандидат по 99 округу Костянтин Яриніч теж прокоментував можливість проведення дострокових виборів.

-Ми втомились від виборів. Якщо перейдемо на місцеві - це буде надто складно та може вплинути на волевиявлення громадян. Я не бачу підстав, щоб ми говорили про місцеві вибори,- відзначив пан Яриніч.

Нагадаємо, чергові вибори до місцевих рад мають відбутись восени 2020 року. Проте у партії Президента неодноразово озвучували ідею проведення місцевих виборів раніше.

У Кропивницькій міськради потреби у дострокових виборах не бачать. 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама