Суспільство

Кропивничанка стане новою ведучою «Ранку з Україною» (ФОТО)

. 10454

Кропивничанка Марія Мельник стане ведучою програми «Ранок з Україною».

maria

Як повідомляють на сайті каналу, у будні о 06:30 на каналі «Україна», будити українців разом з Лілією Ребрик і Григорієм Германом буде телеведучий, журналіст і блогер Анатолій Анатоліч і активна блогерка і ведуча Марія Мельник.

Цікавим фактом стало те, що ведуча Марія Мельник, як і її попередниця Світлана Катренко, починала свою кар’єру в ранковому шоу на Кіровоградському регіональному каналі.

«Потрапити на канал «Україна» – це моя особиста казка, мрія, яка стала реальністю! Маленька дівчинка з Кропивницького, яка починала свій шлях роздаючи листівки в масці, по парку в 40-градусну спеку, в житті б не повірила, що колись зможе стати частиною найкращої команди – буде вести ранкове шоу з найкращими ведучими! Мені довелося пройти багато турів кастингу і в цьому був свій кайф. Насправді, я ще до кінця не вірю в реальність того, що відбувається! Але вже точно скажу, що мені дуже пощастило з новим колективом – це мега-драйвові, чудові, креативні люди, люди своєї справи!» – розповіла нова ведуча Марія Мельник.

Григорій Герман вже встиг познайомитись з новою ведучою, каже – Марія це не просто нове обличчя програми, вона справжній скарб.

Перший спільний ефір, коли у кадрі з’являться всі чотири ведучі, відбудеться 2 серпня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама