Суспільство

У Гайвороні встановили камери спостереження біля сміттєзвалища

. 1897

У Гайвороні встановили камеру спостереження біля сміттєзвалища. Таким чином борються із порушниками порядку.

Про це повідомляють в офіційній групі Гайворонської міськради у Фейсбуці. 

Постійна проблема - захаращеність в’їзду і дороги, яка проходить повз звалище. Громадяни не обтяжуючи себе заїздом на територію полігону побутових відходів, звалюють сміття прямо на дорозі, біля паркану звалища, на недобудовану об’їзну дорогу, в лісопосадки поблизу.

Відтепер камери спостереження фіксуватимуть порушників благоустрою. Вони повністю автономні і мають кут зору 300 градусів. Ситуацію в режимі онлайн контролюють працівники.

"Перші порушники уже зафіксовані (на відео). Матеріали стосовно них будуть передані в поліцію. На порушників буде накладено адміністративна відповідальність," - йдеться у повідомленні.

В Кодексі про адміністративні правопорушення зазначено, що неналежне поводження з відходами, порушення Правил благоустрою міста тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 – 1360 грн) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 – 1700 грн).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама