Суспільство

У Бобринці оголосили конкурс на посаду фахівців ІРЦ

. 2993

 

У Бобринці оголосили конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» .

 

irc copy

Як повідомляють на сайті міської ради, є вакансії: вчитель-логопед (0,75 штатних одиниць), вчитель-дефектолог (0,5 штатних одиниць), практичний психолог (1,5 штатних одиниць), вчитель-реабілітолог (0,75 штатних одиниць).

Умови оплати праці у 2019 році:

посадовий оклад – 5887,35 – 6276,15 грн: надбавка за вислугу років - від 10 до 30 відсотків посадового окладу; надбавка за престижність – від 5 до 20 відсотків посадового окладу.

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища педагогічна (психологічна) освіта на рівні магістра або спеціаліста, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи: копію паспорта громадянина України, письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі, копію трудової книжки, копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Період прийняття документів - з 25 липня по 15 серпня 2019 року.

Дата, час та місце складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди будуть повідомлені кандидатам додатково.

Документи претендентів приймаються до 15 серпня 2019 року за адресою: м. Бобринець, вул. Миколаївська, 56, кабінет 1.

Телефон для довідок 3-70-34.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама