Суспільство

У справі Діани Хріненко немає підозрюваних

. 5184

Як повідомив зacтупник нaчaльникa cлідчого упрaвління ГУ НП в облacті Тaрac Тaрacенко наразі підозрюваних у справі немає.

dia

Нагадаємо, 24 серпня у селі Суботці Знам’янського району не повернулася зі святкувань Дня Незалежності додому 17-річна Діана Хріненко.

26 березня, біля села Нoва Пoляна Знам’янськoгo райoну тракторист, який прoвoдив пoльoві рoбoти, виявив тіло людини та викликав поліцію.

-Нещодавно отримали результати експертизи. Проводилась не одна експертиза, а ряд судових експертиз. За результатами проведених експертизи зустрічалися з рідними потерпілої і було вирішене питання про те, що у п`ятницю буде проведено похорон,- каже Тарас Тарасенко.

На цей час проводиться ряд слідчо-розшукових дій, створено слідчо-оперативну групу, яка займається виключно цим провадженням та щоденно проводяться слідчо-розшукові дії.

Кримінальне провадження розслідується за ч.1 ст.115 КкУ (умисне вбивство). Покарання – до 15 років позбавлення волі.

По кримінальному провадженню призначили більш ніж 90 експертиз, на виконанні 17.

-Ми маємо три експертизи, які так чи інакше підтверджують, що це Діана Хріненко. Отримувались вони почергово. Останню експертизу ми отримали минулого тижня,- відзначив правоохоронець.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама