Суспільство

«Шлюб за добу» в краєзнавчому музеї: першими одружились іспанець та українка (ФОТО)

. 2770

 

У Кропивницькому проект «Шлюб за добу» поповнився ще однією локацією.

 

Краєзнавчий 1

Як повідомили у пресслужбі обласної юстиції, тепер пари мають можливість зареєструвати стосунки в Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї.

«Популярність сервісу «Шлюб за добу» зростає. Це підтверджує кількість закоханих, які одружилися без довготривалих бюрократичних процедур. Так, із моменту запуску за пришвидшеною процедурою зареєстрували стосунки вже 1079 пар», – відзначила в.о. начальника обласної юстиції Анна Калініна.

«Учасники проекту «Шлюб за добу» тепер мають можливість одружитися і в краєзнавчому музеї. Першими, хто там це зробив, стали іспанець Баллестерос Тамайо Алехандро та українка Олена Горобець», – розповів заступник із питань державної реєстрації Олег Потьомкін.

Нагадаємо, проект «Шлюб за добу» діє на Кіровоградщині в двох містах. У рамках сервісу свої послуги з організації весільних церемоній у Кропивницькому пропонує Кіровоградська обласна філармонія, Кіровоградський обласний художній музей і відтепер Кіровоградський обласний краєзнавчий музей. У Олександрії – місцевий Палац урочистих подій.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама