Суспільство

У Кропивницькому цирк виступить без номерів із тваринами

. 2168

 

Днями у Кропивницькому резонансу набула подія гастролей цирку з тваринами. В оголошенні вуличного радіо рекламували програму цирку, у якій анонсували виступи тварин.

 

Vogni kieva59e614d3d2b32

Нагадаємо, депутати міськради Кропивницького підтримали депутатський запит Михайла Бєжана про заборону розміщення пересувних цирків з тваринами на території міста.

Відео з коментарем заступника міського голови та представника цирку опублікували на сторінці міської ради у Фейсбуці.

- Депутати міської ради підтримали петицію містян про заборону діяльності пересувних цирків на території міста, які використовують у своїх шоу-програмах тварин. Директор цирку від нас таку інформацію отримав і запевнив, що тварин використовувати не будуть. Але ми отримали інформацію від громадян, що в оголошенні вуличного радіо рекламують програму цирку, у якій анонсовано виступи тварин. У відповідь управління торгівлі написало службову записку на т. в. о. директора департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій про скасування дозвільного запису в картці обліку для роздрібної торгівлі квитками,- каже заступник міського голови Андрій Паливода.

Заступник міського голови наголосив, якщо дирекція прийме рішення відмовитись від номерів за участю тварин та надасть відповідні докази своїх намірів, як то гарантійний лист або інший документ, міська влада не матиме права перешкоджати їх гастрольній діяльності на території міста.

-В країні є заборона на використання диких тварин у цирку. Заборони у законодавстві щодо поросят,собачок,кіз, голубів немає. Якщо нам забороняють працювати з ними, ми будемо працювати без номерів з тваринами, – розповів адміністратор цирку "Вогні Києва" Юрій Фесенко.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама