Суспільство

Кіровоградщина: 30 мільйонів профінансують на житло для дітей-сиріт та ДБСТ

. 2545

30 мільйонів гривень субвенції із державного бюджету профінансують на житло для дітей-сиріт та ДБСТ, повідомили у ОДА.

 

hroshi

В останні роки з державного бюджету виділяються кошти на придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У 2018 році для області було виділено з державного бюджету 22,8 млн. грн. За вказані кошти будо придбано: 4 будинки для створення ДБСТ, 69 квартир/будинків для дітей-сиріт.

У держбюджеті на 2019 рік області передбачено кошти субвенції в сумі 30,0 млн.грн. Урядовою постановою затверджено порядок та умови використання коштів субвенції з державного бюджету та головних розпорядників коштів.

На місцевому рівні в цьому році з питань придбання житла та виплати компенсації для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, головними розпорядниками визначено органи соціального захисту населення.

Питання будівельно-ремонтних робіт, проектних робіт, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних форм виховання (Дитячих будинків сімейного типу, малих групових будиночків, соціального житла) – управління/відділи капітального будівництва.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама