Суспільство

На Кіровоградщині закликали обговорити створення трьох районів

. 7655

Голова облради закликав обговорити можливі зміни в адміністративно-територіальному устрої Кіровоградщини.

 DSC 8528

Як повідомляють на сайті облради, Олександр Чорноіваненко запропонував створити робочу групу для обговорення зміни адміністративно-територіального устрою, зокрема в частині створення трьох районів у Кіровоградській області.

- Після позачергових парламентських виборів поновилося до питання про створення ста районів в Україні. На Кіровоградщині передбачається утворити три райони. Я вважаю, що будь-які зміни в області без нашого бачення будуть некоректними, а тому пропоную разом з облдержадміністрацією створити робочу групу для обговорення порушеного питання, - зазначив Олександр Чорноіваненко.

Очільник обласної ради наголосив на тому, що напрацьовані пропозиції необхідно підтримати депутатами на черговій сесії обласної ради, яка відбудеться наприкінці серпня, та направити їх до Верховної Ради України та Президента України.

Як повідомляє «LB.ua» команда президента Володимира Зеленського має намір продовжити децентралізацію і провести адміністративну реформу через збільшення районів і введення інституту префектів. Про це розповів глава штабу партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

У рамках реформи планується скоротити кількість районів до 100. Зараз їх - 490.

Нагадаємо, що законопроект №9333 «Про зміну меж районів Кіровоградської області» був зареєстрований в парламенті ще торік у листопаді. В рамках децентралізації в Кіровоградській області мають утворити до 2020 року три райони: Кропивницький, Олександрійський, Голованівський.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама