Суспільство

Коли на Кіровоградщині розпочнеться полюванням на пернату дичину

. 4245

3 серпня на Кіровоградщині відбудеться відкриття сезону полювання 2019/20 рр.

 

ka3

Пресслужба обласного управління лісового та мисливського господарства інформує про те, що відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» та наказів користувачів мисливських угідь, 3 серпня о 18-й годині – полюванням на пернату дичину, розпочинається сезон полювання 2019/20 рр.
Полювання проводитиметься на такі види тварин по зазначених в таблиці періодах і днях:

ka

Додатково інформуємо про те, що відповідно до наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 27.05.2019 № 190, встановлені норми відстрілу інших мисливських тварин, віднесених до державного мисливського фонду, одним мисливцем за день полювання у сезон полювання 2019/20 рр.:

k2

Качки* - крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів, черні червонодзьобої, нерозня, креха середнього, каменярки, казарок білощокої та червоноволої.

Кулики** - крім кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, дерихвоста, поручайника, крем`яшника, чорниша, перевізника, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника, пісочників, плавунців, баранця великого.

Голуби*** - крім голуба-синяка.

Гуски**** - крім гуски малої (білолобої малої).

На території мисливських угідь цілодобово здійснюватимуться рейди з охорони державного мисливського фонду та боротьби з браконьєрством.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама