Суспільство

Кіровоградська митниця виявила порушення при імпорті товарів широкого асортименту

. 1975

Кіровоградська митниця ДФС виявила порушення митного законодавства при імпорті товарів широкого асортименту.

630 360 1468261281 8209

Як повідомляє пресслужба відомства, на підставі інформації митних органів іноземних держав, виявили факти порушення митного законодавства при імпорті товарів широкого асортименту, а саме: шкіра композиційна, флізелін, нетканий матеріал з синтетичних волокон, халати, лосіни, чоловіча білизна, жіноча білизна та інше.

Однією із компаній, яка здійснювала митні оформлення в зоні діяльності Кіровоградської митниці ДФС оформлено імпортні поставки товарів на суму 4,5 млн. грн.

Працівники митниці провели відповідну перевірку поданих документів для митного контролю та оформлення, у ході проведення якої виникли сумніви стосовно відомостей відправника товарів, умов поставки та ціни товарів.

Отримавши відповідь від митних органів іноземних держав на запит, підозри працівників Кіровоградської митниці ДФС підтвердились.

-За результатами перевірки митниками було порушено 10 справ про порушення митних правил, у відношення директорів компаній, відповідальність за які передбачено ст.483 Митного кодексу України (переміщення товару через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом надання документів, які містять неправдиві відомості щодо відправника, умов поставки та ціни товарів),- повідомили в пресслужбі.

Вартість предметів правопорушення склала 36 325,29 тис. грн., а дії директорів спричинили недобори митних платежів до Державного бюджету України в сумі 5 383,18 тис. грн.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама