Суспільство

Злинська ОТГ шукає інвестора для створення сонячної електростанції

. 2108

Злинська об’єднана територіальна громада, що у Маловисківському районі в очікувані призначення перших виборів активно працює над створенням сприятливих умов для інвесторів.

 

шукаємо інвестора

Вони мають цікаві пропозиції, для тих, хто займається питанням відновлювальною енергетики, повідомляє Кіровоградське РВ АМУ.

Наразі, село Злинка активно готується до статусу – центру ОТГ, що об’єднала дві сільські ради Маловисківського району Злинську та Розсоховатську. Клопотання на призначення перших виборів вже направлено в ЦВК. За словами Олександра Недолужко, Злинського сільського голови нинішній рік для сільради переломний у всіх розуміннях цього слова - нині всі працюють на перспективу, максимально використовуючи ресурси на розбудову інфраструктури й комунальної сфери.

Проблемним для Злинки і всієї території новоствореної ОТГ є питання вуличного освітлення. І тут Злинський голова покладає велику надію на інвесторів.

«Ми активно працюємо над пошуком інвестора для облаштування сонячної електростанції. У нас є площа - близько 30 гектарів, яку ми готові надати. Ділянка розташована у логістично зручному місці. Єдина проблема – відсутність технічних засобів для накопичення енергії. Ми це розуміємо. В якості компенсації за цей «незручний» момент ми готові говорити про пільгові умови для інвесторів і всіляке сприяння розвитку їх бізнесу», - зазначив Олександр Недолужко, Злинського сільського голови під час зустрічі із консультантами Офісу Реформ Кіровоградського РВ АМУ, - «Ми відкриті до обговорення будь - яких пропозиції. Адже в перспективі це дасть громаді і нові робочі місця, і додаткові надходження в бюджет».

Встановлення сонячної електростанції на території ОТГ нині тренд. Однак, у Злинці для потенційного підприємця – інвестора готові створити не тільки пільгові умови роботи, а й купувати у нього електрику для освітлення вулиць і інших соціальних об’єктів за європейським принципом підтримки виробника «нульового кілометру».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама