Суспільство

Кропивницький: на березі річки влаштували сміттєзвалище

. 2366

 

По вулиці Глінки у Кропивницькому на комунальній території організували приватне сміттєзвалище.

 

sm7

Про це повідомив на своїй сторінці у facebook начальник Спецінспекції Андрій Максюта.

-Місцеві жителі перекрили шлагбаумом комунальну територію і організували приватне сміттєзвалище на комунальній землі міста. "А шо? Работи нема - шо нам рабить? Работать на это гасударство?" - говорить один з братів, батька яких у минулому році Спецінспекція вже ловила за подібним заняттям. На нього наклали штраф 1360 грн.

Після цього тоді я особисто зрізав трос з замком (яким перекривали дорогу) і за моїм зверненням комунальники привезли та встановили бетонні блоки, перекривши в'їзд до кручі. Але... хтось відсунув блоки і організував платне висипання сміття,- повідомив Андрій Максюта.- При чому, дехто з сусідів знав про це і підтримував! Бо при "ділі" багато хто - одні збирали плату за заїзд самосвалів (від 50 грн за висипання 1 вантажівки) і відкривали їм саморобний шлагбаум, інші збирали метал та пластик, щоб здавати його, ще деякі стояли на "варті" інформуючи про підозрілих осіб, які цікавилися роботою такого "звалища".

sm5

Днями Спецінспекція провела рейд і зупинила роботу даного "сміттєзвалища" на Глінки.

-Двом вдалося висипатися, бо нам необхідні були докази для відповідного документування. Складено 4 адмінпротоколи. Все відзнято на відео і задокументовано. Вживаємо заходів,- відзначив начальник Спецінспекції.

sm2

sm3

sm6

 

 

 

 

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама