Суспільство

Дорожники мають завершити будівельний сезон на Кіровоградщині без затримок

. 1485

 

Через несприятливі погодні умови відбулася затримка лише під час реконструкції відрізку дороги Н-14 “Кропивницький-Миколаїв”, однак підрядник обіцяє вчасно завершити ремонт.

 

6 copy copy

Про це повідомляє прес-служба САД у Кіровоградській області за результатами наради з підрядниками, що відбулася сьогодні у Службі автомобільних доріг Кіровоградщини.

Представники підрядних організацій, що виконують ремонтні роботи на об’єктах відзвітували про стан справ, орієнтовні терміни здачі робіт та проблеми, які виникають в ході ремонту. Так, через несприятливі погодні умови дещо затрималися на земельних роботах під час реконструкції відрізку дороги Н-14 "Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв" км 103-107 (поблизу села Полтавка Компаніївського району). Втім, виконавці обіцяють вчасно завершити ремонт.

На інших ділянках суттєвих питань, які могли б затримати введення в експлуатацію відремонтованих відрізків немає, тож до кінця будівельного сезону всі розпочаті роботи будуть виконані у повному обсязі.

Начальник САД області Вадим Коюденко наголосив на тому, що на кожному етапі ремонту повинна бути проведена лабораторна експертиза, яка підтвердить якість матеріалів та дотримання передбачених технологій.

- Я вкотре повторюю, що влаштування верхнього шару ЩМА не може проводитися пізніше 15 вересня, тож потурбуйтеся про те, щоб всі роботи з асфальтобетоном були завершені до цього часу, - акцентував Вадим Коюденко. – І пам’ятайте, що у разі виявлення недоліків, ви повинні будете ліквідувати їх за власний рахунок, тож у ваших інтересах працювати якісно, оперативно та відповідально. Оплату за виконані обсяги Служба проводить лише при наявності позитивних висновків лабораторних досліджень ДП «Дорожній контроль якості».

Наразі на замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області ремонтні роботи ведуться у трьох напрямках – на Миколаїв, на Полтаву та на Умань. На дорозі "Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв" в роботі чотири ділянки (км 146+500 – км 151+500, км 103+000 – км 103+800 – поточний середній ремонт, км 107+800 – км 111+800, км 103+800 – км 107+800 - реконструкція). На дорозі "Полтава-Олександрія" – одна ділянка (км 150+000 – км 155+000). Одна ділянка на дорозі М-12 "Стрий-Знам’янка" (км 626+200 – км 631+200) – там ведеться поточний середній ремонт.

Роботи виконуються за рахунок коштів з державного бюджету.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама