Суспільство

Конфлікт довкола «Світловодськпобуту»: міськраду виключили із складу засновників

. 3390

Раніше підприємство «Світловодськпобут», яке надає послуги із централізованого теплопостачання у Світловодську 50 на 50 належало міській раді і приватному підприємцю. Днями міськраду вивели зі складу засновників. Чи вплине це на опалювальний сезон?

 

 mg 5290

8 липня у Державному реєстрі юридичних осіб були внесені зміни. Тепер власником підприємства цілком є Олександр Яременко.

Дії здійснили нібито на основі рішення міськради «Про вихід зі складу учасників СП ТОВ «Світловодськпобут» №349 від 8 липня 2016 року.

«Світловодськ вечірній» повідомляє, що Олександр Яременко, зазначив, що рішення не виконували три роки, бо раніше було не до цього: вирішували нагальні питання щодо забезпечення міста теплом тощо.
На думку Олександра, тепер є можливість залучати інвестиції, а щодо повернення громаді майна, існує законом прописана процедура, якої підприємство буде дотримуватися.

Згодом Ірина Щербина, заступника міського голови з гуманітарних питань, звернулась до поліції про вчинення службовими особами підприємства кримінального правопорушення. Мовляв, рішення ради про вихід зі складу засновників немає, і зміни про склад учасників у Державному реєстрі вчинені неправомірно, і документи реєстратору надані підроблені.

Директор СП ТОВ «Світловодськпобут» Сергій Московський у свою чергу заявив у поліцію на посадовицю. Каже, у квітні на загальних зборах колектив вирішив взяти до відома рішення міськради, та вжити відповідні заходи.

Згодом прокоментував ситуацію секретар міськради Юрій Сапянов. Каже, сам проект рішення зявився тоді, коли люди були незадоволені роботою підприємства і була інформацію, що «Світловодськпобут» забрав котельні громади по підробним документам.

«Тому міська рада приймала рішення про створення двох окремих підприємств, на базі другої і третьої котельні. І третім кроком став початок такого собі «процесу розлучення» з переходом майна. Але знову ж, це були як наміри. Як і в сімї, де люди не можуть ужитись, подається заява про розлучення, відбувається факт розлучення, а потім поділ майна. Рішення про вихід зі складу учасників лише перший крок. Ми сподівались, що він буде успішним і громада отримає повний контроль над підприємством. Сталося те що сталося. Це рішення практично нікчемне зараз, адже після нього мало відбутись дуже багато роботи: загальні збори, проведення аудиту, визначення частки. Це не було зроблено», - каже Сапянов.

До того ж, попри протокол квітневих зборів, де нібито були присутні міський голова Валентин Козярчук із заступниками та секретар міськради, Сапянов стверджує – такого не було і це підробка документів.
Питанням залишається і те, як ситуація вплине на майбутній опалювальний сезон, адже під час апаратної наради в ОДА зазначали, що у теплового підприємства зі Світловодська є борги перед Нафтогазом через які можуть відмовити у наданні номінацій на газ.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама