Суспільство

Місцеві бюджети Кіровоградщині отримали 20 мільйонів від продажу земельних ділянок

. 1132

 

Фактично до місцевих бюджетів області від продажу земельних ділянок (з урахуванням розстроченого платежу) і прав на земельні ділянки надійшли кошти в сумі 20,186 млн грн.

 hroshi

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.

У січні-липні продано органами місцевого самоврядування 21 земельну ділянку комунальної власності несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна. Загальна площа земельної ділянки – 2,09 га. Ціна продажу – 3,14 млн грн.

На земельних торгах у формі аукціону продано органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування право на оренду 144 земельних ділянок. Загальна площа земельних ділянок – 2,06 тис. га. Загальна ціна продажу річної орендної плати становить майже 16,6 млн грн. Окрім цього, продано за 24,2 тис. грн земельну ділянку у власність площею 0,01 га.

У тому числі Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області без залучення державних коштів проведено електронні земельні торги у формі аукціону на електронному майданчику ДП «СЕТАМ», на яких продано право на оренду 96 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа – 1,72 тис. га; загальна ціна продажу річної орендної плати – 13,6 млн грн.

Як відзначають у пресслужбі, кошти від продажу будуть спрямовувати на облаштування місцевої інфраструктури, модернізацію шкіл та лікарень, закупівлю пожежних машин тощо.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама