Суспільство

Встигнути до 1 вересня: склали графік ремонту мосту в Благовіщенському

. 6526

 

Сьогодні в Кропивницькому затвердили графік ремонту гідротехнічної споруди через річку Синиця в Благовіщенському, який затягнувся через помилки в проєктній документації. Містяни вимагають завершити роботи до 1 вересня, коли діти підуть до школи, інакше готові до радикальних дій.

68939861 382554579126867 5529765389963100160 n

Нагадаємо, місцеві жителі готові перекривати трасу "Київ -Одеса”, аби ремонт мосту, який сполучає дві частини Благовіщенського, був відремонтований до початку нового навчального сезону.

68711115 990259434659396 8350921302655107072 n

Нині так виглядає місток, який сполучає дві чатини Благовіщенського

Адже тимчасовий місток містяни вважають небезпечним для дітей, а, щоб дістатися “швидкій”, або автомобілем - треба їхати 12 кілометрів в об’їзд, або користуватися коротшим “забороненим” шляхом.

Уточнення майже поденного графіку ремонтних робіт відбулося під час наради під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка, представника управління капітального будівництва ОДА, що було замовником робіт, ініціативної групи з Благовіщенського, в тому числі голови райдержадміністрації та міського голови.

Також мав бути представник проєктної організації (ТОВ “Науково-виробнича фірма “Мостобудсервіс”), який, за словами Сергія Коваленка, чомусь поїхав на нараду не в Кропивницький, а до Благовіщенського. Натомість зустріч з проєктантом має все-таки відбутися сьогодні згодом.

На початку наради присутнім вкотре нагадали, що ремонт не міг бути розпочатий через помилки в проєктній документації, виготовленій на ремонт понад п’ять метрів, коли насправді ремонту підлягає 16 метрів. Тому наявні на ремонт 1 млн 350 тис. грн не можуть бути використані без уже уточнених проєктних документів. У зв’язку з чим підрядник без фінансування не мав змоги виконувати ремонтні роботи.

Однак, як стало відомо, минулої п’ятниці, за словами Сергія Коваленка, було досягнуто домовленості з продовження ремонтних робіт.

- Будівельника забезпечили матеріалами по суті в борг. У суботу (10 серпня, - ред.) була завезена арматура. Паралельно відбуваються ремонтні роботи і робота над проєктно-кошторисною документацією, - відзначив Сергій Коваленко, який запевнив ініціативну групу, що про проблему в Благовіщенському йому стало відомо лише минулого тижня.

В результаті під час наради обговорили календарний план виконання ремонтних робіт гідротехнічної споруди. Зокрема, голові РДА та міському голові Благовіщенського було доручено проконтролювати доставку бетону із заводу до Благовіщенського, аби не було затримок в поставках.

Отже, 16 серпня заплановане залиття бетону з лівого боку споруди. Це мають бути перші дві машини. Саме цього дня до Благовіщенська на звірку з графіком має приїхати і Сергій Коваленко. Наступне залиття - 19 серпня (ще одна машина з бетоном).

З правого боку споруди залиття бетону заплановане на 21 серпня, а наступне - 23 серпня.

З 24 серпня підрядник має розпочати працювати над перекриттям споруди.

- Тиждень потрібен на перекриття, - відзначив підрядник, директор ПП “Атлант-300” Олег Бугайов.

В результаті ремонт гідротехнічної споруди мають завершити до 1 вересня (без асфальтування). Відкриють лише пішохідну частину. Натомість асфальтування проїжджої частини планують на кінець вересня. На це в міському бюджеті мають передбачити додаткові кошти.

Також представники ініціативної групи з Благовіщенська в ході обговорення цікавилися, чому раніше не було звернено увагу на проблему в ремонті, який по суті “заморозився” з початку літа.

Натомість Сергій Коваленко відзначив, що діяльність усіх сторін процесу буде проаналізовано, але наразі найголовніше встигнути виконати ремонтні роботи до початку вересня.

- 2 вересня приїду і разом з вами поведу дітей до школи, - пообіцяв Сергій Коваленко.

До речі, в коментарі “Гречки” Сергій Коваленко зауважив, що додаткових коштів на доопрацювання проєктно-кошторисної документації не потрібно.

- 1 мільйон 350 тисяч уже передбачено на 16,5 метрів, - каже Сергій Коваленко.

Також громадськість просила облаштувати тимчасовий об'їзд в Благовіщенському, аби не їхати 12 кілометрів, як визначено наразі. Місцевій владі було доручено з фахівцями проаналізувати безпечну можливість використовувати облаштований нині об'їзд, який наразі не рекомендують місцевим використовувати для проїзду.

68434553 2343433535922612 563384410838138880 n

Завтра, 13 серпня, у Благовіщенському має відбутися зустріч з місцевими жителями за результатами наради. Аби стримати радикальні настрої містян представники громадськості запросили протокол наради із датами виконання робіт за підписом Коваленка сьогодні. Протокол і презентують благовіщенцям, як підтвердження виконання плану ремонту до 1 вересня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама