Суспільство

У Благовіщенському озвучили свої вимоги учасники акції протесту

. 1827

 

У зв’язку з простоєм в ремонті мосту, що сполучає дві частини Благовіщенського і створює незручності для місцевих жителів, активісті вкотре озвучили ультиматум владі: відремонтувати об’єкт до того, як діти підуть до школи, або ж перекриватимуть трасу “Київ-Одеса”.

 

68711115 990259434659396 8350921302655107072 n

Місцеві жителі вимагають завершити ремонт мосту до того, як діти підуть до школи

13 серпня, як повідомляє Благовіщенська райдержадміністрація, в місті відбулася акція протесту в зв’язку з бездіяльністю підрядника, який здійснює ремонтні роботи на автомобільному мосту через річку Синиця у Благовіщенському. Натомість, нагадаємо, підрядник не виконував роботи у зв’язку з відсутністю фінансування через помилки в проєктній документації.

Так, з учасникам акції зустрівся міський голова Віталій Довгополий, який розповів про результати наради з цього питання в облдержадміністрації 12 серпня за участі голови ОДА, очільників Благовіщенського, громадськості, підрядника. Зокрема, пан Довгополий розповів про затверджений календарний план виконання ремонтних робіт гідротехнічної споруди, які обіцяють завершити до 1 вересня.

Вислухавши доповідачів, натомість активісти озвучили свої вимоги:
1. Громадськість міста буде здійснювати контроль за сформованим календарним планом будівельних робіт, які мають завершитись до 31 серпня.
2. У разі невиконання вимог, 3 вересня учасники акції планують перекрити автошлях “Київ-Одеса”.
3. Діти, які навчаються в НВК «Благовіщенська гімназія - ЗОШ № 1- дошкільний навчальний заклад «Сонечко» Благовіщенської райради, до школи не будуть допущені батьками після 2 вересня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама