Суспільство

Із 500 мільйонів гривень на ремонт траси Кропивницький-Миколаїв освоїли лише 80

. 2250


Із 500 мільйонів гривень виділених на ремонт траси Н-14 Миколаїв-Кропивницький станом на сьогоднішній день освоєно лише 80 мільйонів гривень.

Про це сьогодні 15 серпня в ході засідання «транспортної» комісії розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг в Миколаївській області Михайло Ганич, повідомляють "НикВести".

За його словами зараз на ділянці дороги Н-14, яка проходить через села Водяно-Лорине і Возсіятське, проводять підготовчі роботи, основні роботи з укладання верхнього цементнобетонних шару розпочнуться 20 серпня.

- На капітальний ремонт цієї дороги згідно з постановою Кабінету Міністрів на 2019 рік виділено 500 мільйонів гривень. На сьогоднішній день виконання становить 80,5 мільйонів гривень. Це підготовчі роботи, влаштування основи під покриття, облаштування узбіч, щоб не було перепадів на проїжджій частині і узбіччями. Основні роботи почнуться з 20 серпня це буде облаштування верхнього шару цементнобетонних покриття тога вже будуть і показники якості та фінансові, - розповів Михайло Ганич.

Також, Михайло Ганич розповів, що на ділянці дороги в селі Возсіятське з боку Кропивницького і до перехрестя з дорогою, яка веде на Новий Буг зараз ведуться роботи з розбирання існуючого покриття з вивезенням відходів, це передбачено проектно-кошторисною документацією.

Як відомо, компанія «Альтіс-Констракшен» поскаржилася в Антимонопольний комітет України і заблокувала повторний тендер на капітальний ремонт автотраси Н-14 «Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв». За словами Михайла Ганича якщо не відбудуться тендера по одній або двом ділянкам цієї дороги, то залишок суми 121 млн гривень піде на виконання ремонтних робіт на гірших ділянках дороги.

- Від 198 кілометри до 215 ділянку майже проїздний, від 215 по 225 це до Пересадівського повороту значна частина непроїзна. Є сенс робити там дорогу або починати з гірших, - сказав Михайло Ганич.

Депутат Миколаївської обласної ради Тетяна Демченко обурилася що такими темпами ремонт вчасно закінчений не буде і гроші знову перекинуть на іншу область.

- З цими грошима зроблять те ж саме, що і в минулому році, перекинутий на Дніпропетровщину, перекинутий на ту область де вони будуть успішно використані, - каже Демченко.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама