Суспільство

Господарство, яке нам передали, у жалюгідному стані - директор «Теплоенергетика»

. 1459

 

Підготовка до нового опалювального сезону у Кропивницькому цьогоріч відбувається у складніших, ніж зазвичай умовах, але ремонтні роботи на котло-турбінному обладнанні та на інженерних мережах теплогенеруючого підприємства КП «Теплоенергетик» виконуються планово і в активному режимі.

 

21076 1200x800 2

Тож опалювальний сезон у місті розпочнеться вчасно, а житловий фонд і об’єкти соціально-культурної сфери, що користуються централізованим теплопостачанням будуть з теплом, повідомляє прес-служба міськради.

У цьому переконаний директор КП «Теплоенергетик» Олександр Чельник, але для успішного входження господарства в осінньо-зимовий період необхідно ще багато зробити. Про хід підготовки підприємства та його нагальні потреби для якісного виконання ремонтних робіт в міжопалювальний сезон керівник «Теплоенергетика» інформував членів постійної депутатської комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності на засіданні у середу, 14 серпня.

- Ми добре усвідомлюємо свою відповідальність перед містом за вчасну подачу тепла, - наголосив Олександр Чельник. – І ми, і міська влада розуміють всю складність сьогоднішньої ситуації. Господарство, яке нам передало орендне підприємство, перебуває у, можна сміливо сказати, жалюгідному стані. На його підготовку потрібні значні фінансові і матеріальні ресурси, тож ми обґрунтовуємо перед міською владою кожний пункт нашого ремонтного плану. Необхідно також відзначити, що ми поки не маємо можливості користуватися коштами, які надходять на рахунки колишнього ДП «Кіровоградтепло» від абонентів. Ними розпоряджається колишній орендар і, звісно, він їх використовує для погашення боргів, а не на виконання ремонтів. Тож всі роботи виконуємо за кошти наших абонентів і фінансову підтримку від міської влади. Рахуємо кожну копійку, максимально використовуємо свої резерви: труби від котелень, які не використовуються пускаємо на заміну вкрай зношених робочих мереж.

Олександр Чельник висловив переконання, що попри всі труднощі, «Теплоенергетик» за підтримки міської влади справиться із взятими на себе зобов’язаннями: тепло до помешкань кропивничан надійде вчасно.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама