Суспільство

У Кропивницькому ремонтна бригада випадково перебила високовольтний електрокабель (ВІДЕО)

. 3113

 

Спецінспекція Кропивницького знайшла порушників, через яких у понеділок кілька міпроарйонів міста опинились без світла.

 

1519810497 0000 18

Вчора, 15 серпня, керівник спецінспекції Андрій Максюта опублікував відеотрансляцію з вулиці Саратовської. Там під час неузгоджених земляних робіт бригада будівельників перебила 10-тикіловольтний електрокабель.

Через це у понеділок, 12 серпня, майже годину без світла були мікрорайони Шкільний, у тому числі і лікарня "Святого Луки", Апеляційний суд і прокуратуру, Кущівка доки енергетики не підключили резервні джерела живлення.

Нагадаємо, на будь-які земляні роботи на комунальній землі ( наприклад, дорога) треба отримати дозвіл у міськраді. Таким чином можна оглянути які комунікації проходять поряд, чи не буде для них шкоди.

Прибувши на місце подій спецінспектори зіштовхнулись із працівниками, які вели себе зухвало. Намагались поскаржитись поліції, що їх знімають на відео, а також вимагали перевірити Андрія Максюту на стан алкогольно-наркотичного спяніння.

Робітники представились бригадою водоканалу, проте не показали посвідчень.

На місці подій прибув і власник. Він не розумів суті притензій.

- Вони що, умисне перебили? Треба було поміняти трубу. Водоканал міняє лише центральну. Що ви мелете,- каже чоловік.

Згодом на порушників склали адміністративний протокол. Перебитий кабель зафіксували і представники "Кіровоградобленерго", які планують виставити порушникам рахунок на відшкодування збитків.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама