Суспільство

Велосипедисти Кіровоградщини можуть отримати сертифікат за знання ПДР

. 2471

 

Велосипедистів Кіровоградщини запрошують пройти тест на знання правил дорожнього руху.

 

 1 638

Проект почався з Одеси, де громадська організація звернулась до патрульної поліції із проханням розробити такі онлайн тести для велосипедистів. Тест складається із 30 питань, після успішного проходження яких розробники дарають сертифікат, який засвідчує успішне проходження.

"Нині їздити на велосипеді дуже модно. І це дуже добре. Але нам дуже хочеться, щоб захоплення наших людей, як дорослих так і маленьких, закінчувались добре. Тому проект олайн тестування на знання правил дорожнього руху під занзвою "Вело ПДР" направлений саме напрофілактику ДТП за участю велосипедистів", - каже начальник відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Кіровоградській області Оксана Білоброва.

Станом на липень у Кропивницькому вже сталось 26 ДТП за участю велосипедистів. у одній аварії загинула дитина.

"Хочу звернутись до батьків. Перед тим, як ви випускаєте житину з 14 років на дорогу, пройдіть самі тести і переконайтесь, що дитина знає правила. Безпека ваших дітей в першу чергу залежить від вас", - нагадує представниця поліції.

Тест вже пройшло 13 тисяч велосипедисті. Здали тест успішно лише 3000 велосипедистів. Із Кіровоградщини наразі тест пройшли 178 осіб, з яких лише 26 підтвердили, що знають правила.

Проходити тест можна кілька разів, адже тестуючись людина водночас навчається.

Пройти тест можна тут.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама