Суспільство

Вбиство Діани Хріненко: слідство на суді озвучило свою версію

. 3102

Поліція вважає, що підозрюваний у вбивстві Діани Хріненко не був з нею знайомий і просто вирішив вбити.

На сайті Ленінського суду Кропивницького, який вчора обрав запобіжний захід для підозрюваного у вбивстві 17-річної Діани, опублікували версію слідства щодо подій у ніч зникнення дівчини.

За версією слідства, 25 серпня 2018 року близько 01:30 чоловік пересуваючись на автомобілі, який надав йому у користування громадянин К по селу Суботці як додому йшла раніше йому незнайома дівчина та розмовляла по мобільному телефону.

В цей момент у підозрюваного виник умисел на вбивство, вважають слідчі. Діючи умисно та цілеспрямовано підозрюваний за допомогою невстановленого слідством предмета, поверхня якого має тупі тверді властивості, спричинив тілесні ушкодження кісток склепіння черепа, неповного перелому діафіза другої п’ясткової кістки правої кісті, повного осколкового перелому тіла нижньої щелепи, пошкодження остистого виростка четвертого поперекового хребця.

Смерть наступила внаслідок черепно-мозкової травми, яка супроводжувалася переломами кісток основи та склепіння черепа. Після вбивства підозрюваний за версією сдідчих, маючи досвід у конспірації злочинної діяльності (раніше судимий за заволодінням авто), намагаючись ухилитись від кримінальної відповідальності, вирішив сховати тіло.

З цією метою поклав тіло до себе в автомобіль на заднє сидіння та поїхав в бік с. Новотрепівка Знам’янського району Кіровоградської області поруч з автодорогою «Новополяна – Глибока Балка». Підозрюваний впевнившись, що нікого немає навкруги, розуміючи, що в даному місці ніхто не буде шукати сховав тіло, закопавши його у полі, та зник в невідомому напрямку.

Нагадаємо, натомість рідні затиманого вважають його невинним і сам він провини не визнає. Стверджують, не переховувався від слідства, а просто був на заробітках у Польщі.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама