Суспільство

Які автомобілі з салону купували жителі Кіровоградщини у липні: рейтинг

 Автор: Анастасія Дзюбак. 4876

У липні у Кропивницькому та Кіровоградській області придбали 130 нових автомобілів, кожен з яких в середньому коштував $30 тис.

Кропивницький липень

Сума витрат минулого місяця в регіоні склала $4 млн. Найпопулярнішою маркою було Renault, яких зареєстрували 28 авто на суму $400 тис. Також попитом користувалися Toyota і Skoda, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

У B-класі лідером стало Renault Sandero. Найпопулярніша модель у C-класі – Renault Logan MCV, який виявився найпопулярнішим серед усіх класів. Skoda Octavia найчастіше купували серед машин класу D. Серед автомобілів E-класу найбільше продажів отримала Toyota Camry. Серед позашляховиків лідером продажів стала Toyota Land Cruiser Prado.

Загалом, минулого місяця українці придбали 7,6 тис нових автомобілів. Це на 19% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість придбаних за місяць позашляховиків перевищила 5 тис авто. Легковиків купили вдвічі менше – 2,5 тис.
Нагадаємо, у першому півріччі в Кропивницькому та Кіровоградській області зареєстрували 650 нових автомобілів. На покупку цих машин витратили $19 млн.

Поширюйте

Коментуйте