Суспільство

Мер Гайворона звернувся до Зеленського: просить 11 мільйонів гривень (ВІДЕО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 13975

 


Міський голова Гайворона Роман Волуйко записав відеозвернення до президента Володимира Зеленського. Просить розблокувати виплати коштів фонду регіонального розвитку.

voluyko

Відеозвернення з'явилось в офіційнй групі міськрадиу Фейсбуці і на сторінці самого мера.


"Я, як міський голова Гайворона звертаюсь до Президента України та до прем’єр-міністра не позбавляти міста коштів, передбачених у Держбюджеті України на 2019 рік на програми соціально-економічного розвитку громад. Ці кошти 10 млрд грн - передбачені і громади очікують на їх отримання.
Це вперше за останні роки, кабмін звернув увагу на проблеми малих міст України і виділив відповідні кошти. Вперше місто Гайворон на реалізацію проектів благоустрою мав отримати 11 мільйонів 714 тисяч гривень. Ми планували частину цих коштів використати на реконструкцію парку Юності та площі Героїв Майдану в місті. Є ескізні проекти цих об’єктів і завершується робота з виготовлення відповідної проектно-кошторисної документації. Також за ці кошти планується виконати ремонт даху на дитячому садочку «Малятко», що в західній частині міста і провести ремонт аварійної ділянки водогону в місті", - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, днями прозвучала інформація про те, що Уряд затримав заплановані виплати 10 мільярдів на розвиток міст нібито на прохання Офісу президента. Проте 14 серпня під час засідання кабміну прем'єр-мінітр Володимир Гройсман доручив здійснити виплати.

 

Поширюйте

Коментуйте