Суспільство

Кропивницький: кілька вулиць приватного сектору без води - коли відновлять водоканал не знає

. 2985

Кілька вулиць мікрорайону Новоолексіївка, що у Кропивницьому, залишились без води. Коли поновлять водопостачання у водоканалі не знають.

 

75 main

До "Гречки" звернулись мешканці мікрорайону. Кажуть, вчора, 17 серпня, на вулиці стався порив водогону - вода затікала в двори і до місцевої криниці. На виклик приїхали працівники водоканалу і перекили воду для низки будинків на вулиці Профспілкова, провулок Ринковий та провулок Перемоги. За словами працівників бригади, для проведення робіт вони того ж дня мали звернутись у міськраду по узгодження на земельні роботи.

Сьогодні на гарячій лінії водоканалу людям сказали, що узгодження на роботи братимуть лише в понеділок.

- Мешканцями приватного сектору завжди нехтують. Питання у тому, що навіть, якщо узгодження вони візьмуть завтра, то це не означає, що завтра ж ліквдують порив, бо по місту їх купа, - каже мешканець району Сергій.

За його словами пориви на лінії трапляються постійно. Зазвичай у тих самих місцях і на звернення мешканців людям запропонувал за свій кошт придбати трубу і найняти бригаду, яка проведе ремонт, бо водоканалу бракує працівників.

Інформацію про те, що мешканцям пропонують за свій кошт ремонтувати водогін підтвердив "Гречці" і керівник ОКВП "Дніпро-Кіровоград" Роман Ілик.

Нагадаємо, у місті регулярно трапляються випадки, коли наймані людьми бригади не отримують відповідних узгоджень і спричиняють аварії. Так при ремонті водопровідної трубина на вулиці Саратовській бригада пошкодила 10-кіловольтну електролінію та залшила без світла кілька мікрорайонів міста.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама