Суспільство

У Кропивницькому відкрили набір до молодіжної організації

. 2856

Найбільша у світі молодіжна організація AIESEC проводить у Кропивницькому набір молоді віком від 17 років, які хочуть розвинути англійську мову, здобути практичні навички.

ais

Як повідомляє пресслужба організації, на членів організації чекає:

✔ Професійний досвід

Університет, на жаль, не може надати молоді необхідних практичних навичок для професійної самореалізації. Протягом проекту члени організації можуть спробувати себе в абсолютно різних сферах діяльності — маркетинг, HR, міжнародні відносини, продажі, організація заходів, менеджмент, економіка.

✔ Команда

Беручи участь в діяльності організації, молодь працюватиме в команді з однодумцями, буде вчитися взаємодіяти з абсолютно різними типами людей та досягати поставлених цілей.

✔ Проектна діяльність

Також у молоді є змога самостійно проходити всі етапи реалізації міжнародного проекту: від планування до реалізації та його оцінки.

✔ Особистий розвиток

Завдяки діяльності в проекті, постійної роботи над собою, виходу із зони комфорту, випробуванню самого себе, а також завдяки циклу конференцій і семінарів, починаєш краще розуміти себе, свої цінності, слабкі і сильні сторони.

✔ Практика англійської мови

Англійська мова - офіційна мова AIESEC. Займаючись організацією міжнародного проекту, беручи участь у конференціях учасники постійно спілкуються з молоддю різних країн і знаходять друзів по всьому світу.

Деталі та реєстрація: http://aiesec.ua/join-aiesec/

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама