Суспільство

З вересня дітям будуть показувати мультфільм для вивчення української мови (ВІДЕО)

. 4156

 

З 2 вересня о 19:00 по буднях на дитячому телеканалі ПЛЮСПЛЮС стартує соціальний проєкт спільно з Мінкультури – анімаційний мультфільм «Говоримо українською».

DEREVO razbor high rez 01

Як повідомляє пресслужба “1+1 media”, задачами проекту «Говоримо українською» є зацікавлення дітей більш упевнено й грамотно говорити українською, позбавлятися помилок у спілкуванні, надихнути якомога більше не лише маленьких українців, а й їхніх батьків розмовляти рідною мовою.

У кожній з коротких анімованих історій, де головними героями є персонажі світу ПЛЮСПЛЮС – Трикутя, Квадрик і Кружко – розглядається конкретна ситуація про поширені мовні помилки. У легкій ігровій формі надаються поради стосовно норм сучасної української мови, які сприяють якнайкращому запам’ятовуванню лексичних, граматичних і орфографічних правил. Мультфільм також рекомендований для перегляду в школах Міністерством освіти і науки України.

Проєкт мультфільму «Говоримо українською» створено на основі книжок «100 експрес-уроків української» Олександра Авраменка видавництва “Книголав”.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама