Суспільство

Три райони Кіровоградщини запропонували зміни до кількості громад

. 3798

 

Робочі групи Новоукраїнського, Олександрійського та Добровеличківського районів ухвалили рішення до проєкту Перспективного плану ОТГ Кіровоградської області.

2908190205

Про це повідомляє Кіровоградська облдержадміністрація.

29 серпня відбулося чергове засідання обласної робочої групи з підготовки проєкту Перспективного плану формування територій громад області.

Представники Новоукраїнського району запропонували залишити п’ять ОТГ на території району, переформатувавши їх склад. За пропозиціями робочої групи Олександрійського району, на території мають функціонувати чотири громади (за затвердженим Перспективним планом було три). На території Добровеличківського району ініційовано утворити п’ять громад. Усі ці пропозиції узгоджені і відповідають вимогам, тому обласна робоча група їх підтримала і направить на розгляд депутатів обласної ради.
Пропозиція Долинського району з переформатування ОТГ потребує доопрацювання, оскільки одна із трьох запропонованих громад не відповідає критеріям спроможності.

У засіданні обласної робочої групи також взяли участь представники ОТГ та сільських рад Кропивницького району. Оскільки районна робоча група не ухвалила остаточне рішення з формату громад і внесення відповідних змін до Перспективного плану, відбудеться позачергове засідання під час якого мають узгодити проблемні питання і прийняти консолідоване рішення.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама