Суспільство

Роботодавці Кіровоградщини пропонують 165 вакансій для людей з інвалідністю

. 1287

 

На сьогодні роботодавці Кіровоградщини пропонують 165 вакансії для громадян з інвалідністю.

 

in

Як повідомляє обласний центр зайнятості, серед підприємств, у яких є вакантними місця для працевлаштування осіб, що підпадають під 5% квоту: відділ освіти Маловисківської райдержадміністрації, Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького, КНП «Новоукраїнська центральна районна лікарня», ТОВ «Ясинівський хутір», сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Колос» та ін.

Серед вакансій, які пропонують роботодавці: лікар з ультразвукової діагностики, контролер енергонагляду, спеціаліст державної служби (місцевого самоврядування), фахівець з інформаційних технологій, вчитель закладу середньої загальної освіти, водій автотранспортних засобів та ін.

Своїм працівникам роботодавці пропонують від «мінімалки» (4173 грн) до 10000 гривень. Також представлені 6 вакансій з неповною зайнятістю.

У Кропивницькому представлено 67 вакансії, 16 у Маловисківському, по 13 у Світловодському та Долинському районах, 12 у Олександрійському, 11 у Новоукраїнському, по 9 у Олександрівському та Добровеличківському районах, 8 у Новгородківському, по 2 у Новомиргородському та Петрівському районах, по 1 у Бобринецькому і Знам’янському районах Кіровоградщини.

За більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама