Суспільство

У Новоукраїнській ОТГ придбали сучасний автомобіль для збору ТПВ (ФОТО)

. 1917

29 серпня представники міжнародної програми USАID DOBRE Андрій Нагорний та Вікторія Зубкова передали сучасний автомобіль, призначений для збору твердих побутових відходів Новоукраїнській громаді.

 

15

Як повідомляють на сайті міськради, зазначену комунальну техніку придбали в рамках проекту «Вдосконалення системи вивезення ТПВ від багатоповерхових будинків із запровадженням роздільного збору сміття». Також в рамках зазначеного ведеться будівництво майданчиків біля багатоповерхових будинків для нових сміттєзбиральних контейнерів, які уже придбали для ЖКП.

- Сьогодні ми отримали сучасний автомобіль для збору ТПВ за рахунок програми ДОБРЕ, придбали контейнери та будуємо майданчики для збору сміття, що було профінансовано з міського бюджету, а за сприяння Об’єднання сільгоспвиробників і підприємців Новоукраїнської ОТГ було придбано навісне обладнання (відвал поворотний) для прочищення доріг від снігу, що забезпечує автономність під час збору ТПВ у зимовий період,- зазначає Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний. 
.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама