Суспільство

Майже 500 закладів освіти на Кіровоградщині - з порушеннями пожежної безпеки

. 1372

Не всі освітні заклади області ліквідували виявлені надзвичайниками недоліки, а також підписали акти готовності до нового навчального року.

Fire Equipments1 404x2272x

Про це стало відомо сьогодні під час засідання обласної комісії ТЕБ та НС.

- Ще 55% відсотків недоліків не виконуються протягом тривалого часу, - каже Роман Шаповалов, в.о. заступника начальника управління ДСНС в області.

Так, на 49 будівлях та спорудах наявні порушення вимог пожежної безпеки, які можуть призвести до виникнення пожежі (відсутні пристрої блискавкозахисту). На 38 будівлях зазначені пристрої знаходяться у непрацездатному стані.

459 закладів освіти мають місце порушення, що призводять до швидкого поширення вогню (не проведено вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій).

На 361 об’єкті неможливо своєчасно виявити пожежу до набуття нею значних розмірів (відсутні або перебувають у несправному стані системи протипожежного захисту).

Також керівники 56 установи не пройшли навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки.
За результатами проведених перевірок до адміністративної відповідальності притягнуто 684 посадових осіб вказаних установ.

За результатами перевірок підготовлено та направлено 39 позовних заяв до Кіровоградського окружного адміністративного суду на призупинення експлуатації об’єктів. Мовиться про 22 школи, 15 дитячих садочків та два професійно-технічні ліцеї у Знам’янці та Гайвороні.

- Станом на 29 серпня підписано по районам області 52% шкіл актів готовності до нового навчального року, - відзначив Роман Шаповалов.

За словами пана Шаповалова, Вільшанський, Голованівський, Знам’янський, Новоархангельський, Світловодський райони, міста Кропивницький, Знам’янка, Світловодськ, а також кілька ОТГ не зверталися до ДСНС за підписанням таких актів.

Натомість головуючий комісії, перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко дав термін зазначеним на комісії територіям сьогодні підписати акти готовності. Адже навчання в освітніх закладах вже стартують з понеділка, 2 серпня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама