Суспільство

У Кропивницькому завершили реконструкцію шляхопроводу по провулку Об’їзному

. 2950

Реконструкцію конструкцій шляхопроводу по провулку Об’їзному у Кропивницькому завершили. Будівельникам залишилось лише начисто заасфальтувати проїжджу частину, повідомляють у міськраді.

21426 1200x800 2

Як повідомив заступник міського голови Олександр Мосін, ремонтувати конструкцію почали торік восени. До цього шляхопровід не ремонтували півстоліття, тому його силові конструкції перебували в аварійному стані.

Роботи виконували спеціалісти ТОВ “Містобудівний загін №112”. За словами директора підприємства Сергія Порожнюка, в рамках капітального ремонту виконали демонтаж старого, пошкодженого бетонного покриття, відновили гідроізоляцію пошкодженої огорожі, укріпили міст, замінили його опорні частини та виконали антикорозійний захист несучих конструкцій знизу, під мостом. Всі роботи підрядник виконував вночі, щоб не блокувати рух транспорту.

- Тепер залишається лише облаштувати чистове асфальтове покриття, - розповів Олександр Мосін. - Головні ремонтні роботи ми виконали. Затримка лише в тому, що через коригування проєкту, необхідно провести його додаткову експертизу в Києві. Після цих процедур роботи на шляхопроводі вступлять у фінальну фазу. До кінця вересня, я думаю, ми все виконаємо.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама