Суспільство

На Кіровоградщині відбувся Міжнародний День поля (ФОТО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 2321

Сьогодні на базі науково-демонстраційного полігону Інституту сільського господарства Степу Національної академії аграрних наук України у Созонівці відбувся Міжнародний День поля-2019.

3008190605

Як повідомляють на сайті ОДА, на Міжнародний День поля завітали заступник голови обласної держаної адміністрації Сергій Осінський, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Коренюк.

З територій прибули керівники та спеціалісти районних управлінь та відділів агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники та спеціалісти сільськогосподарських агроформувань різних форм власності, науковці, представники компаній-дистриб’юторів засобів захисту рослин та добрив.

Під час спілкування із аграріями Сергій Осінський наголосив на необхідності підвищення заробітної плати працівникам сільського господарства.

"В області сільське господарство є досить прибутковою галуззю. 80 відсотків всього виробленого зернового урожаю області іде на експорт. За міжнародними прогнозами торгівля зерновими цьогорічного урожаю досягне максимального об’єму. Ми маємо всі можливості для наближення рівня середньомісячної заробітної плати до рівня 9 тисяч гривень у аграрній сфері. Люди повинні отримувати достойну заробітну плату", наголосив Сергій Осінський.

Директор Інституту сільського господарства Степу НААН  Ігор Семеняка на науково-демонстраційному полігоні дослідної станції представив учасникам агротехнологічні та селекційні дослідження Інституту. Гості також ознайомились з сортами сої, сучасними гібридами соняшнику та кукурудзи вітчизняної та зарубіжної селекції.

3008190603

 

Поширюйте

Коментуйте