Суспільство

Які цікаві проекти боротимуться за Громадський бюджет Кропивницького-2020

. 4328

2 вересня розпочалось голосування за проєкти Громадського бюджету Кропивницького, які зможуть отримати фінансування у 2020 році.

 

68454175 2366295546976902 787674797105479680 n

Якщо у першому конкурсі проєктів масово змагались та перемагали школи, які прагнули ремонтів, то цьогоріч у бюджеті участі найбільшим попитом користується будівництво спортивних та дитячих майданчиків. Також за обладнання навчальних просторів сучасним обладнанням борються школи та ДНЗ.

Переглянути усі проєкти і проголосувати ви можете за посиланням. А також заповнити бланк для голосування в Центрі надання адміністративних послуг міста.

«Гречка» ж підготувала для вас огляд проєктів, які здались найбільш оригінальними нам.

Серед великих проектів зокрема пропонують створення першої у місті велодооріжки під кодовою назвою "Велокроп". Вартість проєкту 1,5 млн грн.

У такій же вартості проєкт з облаштування в місті кабінок для паління, аби містяни не ставали пасивними курцями.

Третій великий проєкт-претендент – це «Доріжка здоров’я» - облаштування доріжки для ходьби, прогулянок та бігу із стійким до зміни погоди покриттям, встановлення вказівників та табличок.

У цій же категорії ідея з облаштування «Мистецького скверу» біля театру.

Також орієнтовно за 500 тисяч гривень у місті пропонують провести «наукові пікніки» - низку мініфестивалів для дітей та молоді з метою популяризації науки.

Серед малих проектів пропонують облаштувати сквер імені Олександра Кондакова (загиблий учасник АТО - авт.) на розі вулиць Університетської та Юрія Коваленка. Зареєструвала його мати полеглого героя.

Чверть мільйона може допомогти в облаштування притулку для безпритульних тварин «Щасливий пес». Також аби привернути увагу до тварин-безхатьок пропонують створити в центрі міста мурал «Ми за них відповідальні» вул. Велика Перспективна.

Серед культурницьких проєктів, наприклад, модернізація бібліотеки-філії №7 на вулиці Прирічній, яка б мала стати сучасним простором.

На фінансування претендує і «Кропивницький півмарафон-2020» та Книжковий фестиваль «Весняний книговир», які планують на наступну весну.

За ці та інші проєкти можна проголосувати онлайн до 15 вересня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама